Targi Turystyczne „Na Styku Kultur”

385

Autor: UM

XXV Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”, odbyły się 22-24 marca 2019 roku w Hali Expo w Łodzi. Są one ważnym wydarzeniem na rynku turystycznym w Polsce. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku jednym z wystawców był Tomaszów Mazowiecki.

Tegoroczna prezentacja naszego miasta ukierunkowana została na promocję Areny Lodowej, jako wielofunkcyjnego obiektu mogącego służyć zarówno mieszkańcom naszego regionu, jak i sportowcom z całego świata. Stoisko Tomaszowa Mazowieckiego odwiedziły liczne grupy osób zainteresowanych bogatą ofertą sportową pierwszego w Polsce krytego toru lodowego. Pojawiło się sporo pytań dotyczących kalendarza imprez sportowych i kulturalno – rozrywkowych odbywających się w Arenie. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu dopytywali o możliwości korzystania z długiego i krótkiego toru lodowego oraz z tzw. rozkładanych boisk mobilnych.

Jednocześnie dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów cieszyła się Tomaszowska Okrąglica, w skład której wchodzą filie Miejskiego Centrum Kultury – Skansen Rzeki Pilicy i Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie” oraz Rezerwat Przyrody „Niebieskie Źródła”.

Jesteśmy przekonani, że osoby odwiedzające stoisko Tomaszowa Mazowieckiego zechcą przekonać się osobiście, że spacer wśród pięknej tomaszowskiej przyrody i pobyt w Arenie Lodowej to wspaniałe formy aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kolejna edycja targów „Na Styku Kultur” w Łodzi już w przyszłym roku! Do zobaczenia!