Rusza VII Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego

405

Autor: MCK

W dniach 28-29 maja 2019 r. w Tomaszowie Mazowieckim i Spale odbędzie się VII edycja Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- Kultura. Temat przewodni Forum to: Promocja kultury w Internecie – oczekiwania vs rzeczywistość. Jak skutecznie projektować i realizować strategie komunikacji instytucji kultury. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2019 r.

Temat przewodni Forum to: Promocja kultury w Internecie – oczekiwania vs rzeczywistość. Jak skutecznie projektować i realizować strategie komunikacji instytucji kultury.

Podczas dwudniowego spotkania porozmawiamy m.in. o projektowaniu kampanii promocyjnej, identyfikacji graficznej instytucji kultury, kontaktach z mediami. Poznamy również zmiany jakie zachodzą w mediach społecznościowych.

Forum będzie również okazją do poznania licznych atrakcji turystycznych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, Spały i Inowłodza. Odwiedzimy m.in. Groty Nagórzyckie, Skansen Rzeki Pilicy, Niebieskie Źródła, Arenę Lodową, Ośrodek Przygotować Olimpijskich w Spale oraz zabytki Inowłodza.

Organizatorem Forum  jest Łódzki Dom Kultury, z kolei partnerami przedsięwzięcia – Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowiecki, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja br. w wersji elektronicznej za pomocą formularza dostępnego pod adresem http://bit.ly/2GLiGAo

Koszt udziału w Forum:
250 zł – cena obejmuje: udział w Forum, pełne wyżywienie i nocleg z 28/29 maja 2019 r.
200 zł – cena obejmuje: udział w Forum, pełne wyżywienie

Szczegółowych informacji o Forum udziela: Natalia Korzeniowska, tel. 797 326 219, e-mail: n.korzeniowska@ldk.lodz.pl.