Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka w Parku Bulwary

552

Autor: Urząd Miasta

Rekreacyjny tor przeszkód, przedstawienie Teatru Lalek „Pinokio”, występy artystyczne i konkursy z nagrodami – między innymi takie atrakcje zaplanowano w ramach Miejsko – Powiatowego Dnia Dziecka, który rozpocznie się 1 czerwca o godz. 15 w Parku Bulwary.

Impreza zostanie zorganizowana przy współpracy ze służbami mundurowymi.

Miejsko – Powiatowy Dzień Dziecka będzie pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w zmodernizowanym Parku Bulwary. – Cieszę się, że to miejsce spodobało się mieszkańcom naszego miasta. Tomaszowianie, zarówno ci młodsi, jak i starsi, chętnie spędzają czas w Parku Bulwary – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Zwyczajem lat poprzednich, w ramach Dnia Dziecka przygotowano wiele konkursów i zabaw pod kierunkiem animatorów. W programie tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano m.in. przedstawienie ekologiczne „Zaczarowany Las” Teatru Lalek „Pinokio”,  rekreacyjny tor przeszkód i zabawy ruchowe na świeżym. Wśród imprezowych atrakcji nie zabranie pokazów sprzętów służb mundurowych,  występów artystycznych uczestników zajęć Miejskiego Centrum Kultury oraz Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.

Ponadto podczas imprezy zaplanowano finał konkursu „Rejs na Czystą Wyspę”. Serdecznie zapraszamy!