Zapraszamy nie tylko fanów jeździectwa

749

Autor: KPP

Nie tylko fanów jeździectwa i miłośników koni zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom podczas Międzynarodowego Turnieju Mundurowych Formacji Konnych. Zawody zorganizowane zostaną w ramach obchodów: 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, 100-lecia Województwa Łódzkiego oraz 25-lecia Sekcji Konnej Straży Miejskiej w Łodzi. Zapraszamy 7 i 8 czerwca ! WSTĘP WOLNY !!!

Celem tego wydarzenia jest wymiana doświadczeń na arenie krajowej i międzynarodowej oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas współzawodnictwa. Turniej będzie również formą doskonalenia zawodowego w wymiarze praktycznym, jak i teoretycznym.

Prezentacja uczestników turnieju połączona z piknikiem edukacyjno-profilaktycznym odbędzie się 7 czerwca w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi.

Główna część zawodów odbędzie się w sobotę 8 czerwca w Gajewnikach (powiat zduńskowolski) i składać się będzie z dwóch etapów: konkursu w pokonywaniu policyjnego toru przeszkód oraz konkursu szybkości. Turniejowi towarzyszyć będzie festyn dla mieszkańców z wieloma atrakcjami.

WSTĘP WOLNY !!!