Jeff Goldblum ogłasza drugi album

460

Po olbrzymim sukcesie debiutanckiego albumu, Jeff Goldblum ogłasza premierę swojego drugiego krążka dla wytworni Decca.
Ogłoszenie nastąpiło podczas pierwszego występu artysty na słynnym festiwalu Glastonbury, kiedy to Jeff przyznał, że już od jakiegoś czasu pracuje w studio w Los Angeles nad nowym materiałem wspólnie z The Mildred Snitzer Orchestra. Płyta ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Praca nad kolejnym albumem pod okiem dobrych duchów z Decca Records dodaje mi skrzydeł. Niech mnie ktoś uszczypnie i powie, że to nie sen. Mam tylko nadzieję, że słuchacze doświadczą tego samego uczucia co ja, kiedy nagrywaliśmy album – niesamowita radość

Jeff GoldblumJeff Goldblum gra na fortepianie praktycznie przez całe swoje życie i koncertuje ze swoim zespołem od ponad 30 lat. Jednak kluczowym momentem dla Goldbluma stal się wspólny występ z Gregorym Porterem w popularnym programie „The Graham Norton Show”. Wtedy to Jeff oczarował szefów wytwórni Decca, którzy natychmiast byli gotowi podpisać z nim kontrakt płytowy. W rezultacie powstał album zatytułowany „The Capitol Studio Sessions”, który wylądował na szczycie jazzowej listy najlepszych albumów w USA i Wielkiej Brytanii.