Innowacyjny produkt tomaszowskiej firmy

1150

Współcześnie nowoczesne technologie coraz częściej są obecne w naszym codziennym życiu. Dzięki wygodzie i udogodnieniom, które wprowadzają, są ułatwieniem dla każdego użytkownika. Jednym z takich rozwiązań są zamki elektroniczne, który stały się alternatywą dla tradycyjnych zamknięć. Obecnie nie potrzebujemy już zwykłych kluczy do otwierania drzwi, a wystarczy nam np. kod PIN.

Tomaszowska firma Booking Lock wprowadziła właśnie na polski rynek system do zdalnego zarządzania dostępem do lokali. Jest to wygodne narzędzie dla osób, które wynajmują apartamenty, pokoje lub mieszkania wymagające zarządzania obiektem na odległość.

Booking Lock oferuje proste rozwiązanie, które łączy potrzeby zarówno gości
jak i właścicieli nieruchomości. Dla pierwszych to możliwość zakwaterowania i wyjazdu
o dowolnej porze, bez bezpośredniego kontaktu z osobą zarządzającą lokalem. Natomiast właściciele będą mieli dostęp do spersonalizowanego panelu sterowania, który skontroluje wszystkie wejścia do obiektu. Dla obu stron to komfort i wygoda.

System eliminuje niebezpieczeństwa wynikające z przekazywania tradycyjnego klucza oraz oszczędza czas. Zamek zarządzany zdalnie pozwala także zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować koszty tzw. obsługi recepcyjnej, czyli nie trzeba będzie zatrudniać osoby do wydawania i odbierania kluczy. Kod do zamka generowany jest poprzez aplikację internetową Booking Lock, a następnie wysyłany do gościa poprzez smsa i na jego adres
e-mail.

Zamek montowany jest w miejscu tradycyjnej klamki, a zasilany jest bateryjnie. Łączy się
z aplikacją bezpośrednio poprzez Wi-Fi, dzięki czemu nie potrzebny jest montaż dodatkowych urządzeń czy kabli, przez co ma estetyczny wygląd.

Zamki na kody sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy mieć kontrolę nad dostępem do lokalu lub wybranego pomieszczenia.

Więcej informacji o systemie Booking Lock znajdziesz na stronie https://bookinglock.com. Sprawdź jak to działa i zapomnij o kluczach!