Wybieramy smartfona poniżej 1000 zł

367

W obecnych czasach nikt sobie nie wyobraża życia bez smartfona. Te nowoczesne urządzenia często służą nie tylko jako telefon, ale też zastępują aparat fotograficzny, a nawet komputer. To sprawia, że cieszą się ogromną popularnością, ale ich ceny często są bardzo wysokie. Niestety nie każdy sobie może pozwolić na zakup wymarzonego modelu, ponieważ nie dysponuje odpowiednimi funduszami. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele smartfonów i bez problemu można znaleźć tańszy zamiennik. Wystarczy tylko dobrze poszukać! Przedstawiamy Wam kilka świetnych modeli smartfonów poniżej 1000 zł.

Xiaomi Redmi 7 3/32GB Dual Sim Czarny

Smartfony Xiaomi cieszą się coraz większą popularnością. Głównym powodem jest ich cena, która jest wyjątkowo niska. Natomiast parametry tych smartfonów zupełnie nie odbiegają od innych zdecydowanie droższych modeli. Na bestcena.pl można znaleźć kilka godnych uwagi telefonów tej marki. Jednym z nich jest Xiaomi Redmi 7 3/32GB Dual Sim Czarny, który kosztuje znacznie mniej niż 1000 zł. Chociaż cena jest bardzo niska, to stylistyka urządzenia zupełnie nie odbiega od flagowych modeli. Wyposażony jest on w najnowszą wersję systemu Android, a wydajny procesor znacznie usprawnia pracę telefonu. To sprawia, że na tle innych telefonów w tym segmencie cenowym.

Samsung Galaxy A40 4/64GB Dual Sim Czarny

Samsungi od lat pozostają jednymi z najczęściej wybieranych telefonów. Niestety ich cena może przyprawić o zawrót głowy! Na szczęście na bestcena.pl znajdziemy też tańsze modele tej marki. Na uwagę z pewnością zasługuje Samsung Galaxy A40 4/64GB Dual Sim Czarny, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Szczególnie zachwyci wyświetlacz pełen barw, który sprawi, że prezentowane na nim materiały będą wyglądały znacznie lepiej. Natomiast parametry obydwu aparatów pomogą zrobić zdjęcia doskonałej jakości.

Huawei Mate 20 Lite 64GB Dual Sim Czarny

Kolejnym godnym uwagi smartfonem, który można zakupić na bestcena.pl poniżej 1000 zł jest Huawei Mate 20 Lite 64GB Dual Sim Czarny. Telefony tej marki są coraz częściej polecane przez wiele osób i stają się godnym konkurentem dla samsunga. Osoby, które szukają szybkiego i sprawnego telefonu z pewnością powinny rozważyć zakup modeli Huawei Mate 20 Lite 64GB Dual Sim Czarny. Ten smartfon wyróżnia się solidną i wytrzymałą baterią, który posłuży przez wiele godzin. Natomiast cztery aparaty pomogą wykonać zapadające w pamięć zdjęcia.

BlackBerry DTEK60 32GB LTE Czarny

Fani typowo biznesowych telefonów powinny sięgnąć po BlackBerry DTEK60 32GB LTE Czarny. Na bestcena.pl znajdziemy ten model poniżej 1000 zł, więc zmieści się on w budżecie każdej osoby. Warto pamiętać, że jest to najlepiej zabezpieczony smartfon na świecie, dzięki temu doskonale chroni naszą prywatność. System telefonu doskonale analizuje aplikacje i ostrzega, gdy wykryje niechcianą aktywność. Wiele osób rezygnowało z BlackBerry ze względu na brak popularnych aplikacji. Obecnie te smartfony wyposażone są w systemy Android, więc ta wada została zlikwidowana.