HIP HOP FEVER 2 – wielkoformatowy koncert czołowych polskich raperów

384

21.09.2019 odbędzie się HIP HOP FEVER 2. To impreza, w ramach której będzie można usłyszeć i zobaczyć na żywo wielu znakomitych wykonawców polskiej sceny rapowej, którzy z okazji 43 urodzin Rycha Peji pojawią się w hali poznańskiej Areny!

To wyjątkowe wydarzenie ze względu na to, że podczas koncertu będzie miała miejsce ceremonia wręczenia Złotej Płyty za album 25 godzin! Dlatego też swój udział w festiwalu zapowiedziało wielu artystów, którzy gościnnie udzielili się w poprzednim wydawnictwie Peji. Na poznańskiej scenie pojawią się: PEJA & RPS BAND, PŁOMIEŃ 81, HEMP GRU, LUKASYNO, PIH, YOUNG IGI, KAZ BAŁAGANE, PATOKALIPSA, AZYL, BLOKKMONSTA, JONGMEN, LOGO DZIELNICY, KACZOR BRS, RESPO & UPOJENI, GANDZIOR, DVJ. RINK, KOBRA, LASIO COMPANIJA, BANDURA X HELLFIELD, DJ. DANEK.

HIP HOP FEVER 2 to oprócz koncertów okazja do świętowania 43 urodzin rapera, a także dzień premiery kolejnego albumu Rycha – G.O.A.T.!

Kup bilet na www.ticketos.pl oraz eBilet.pl, Goingapp.pl, w poznańśkim Vertshopie oraz w salonach Empik i na empikbilety. ​​​