Awans do finału wojewódzkiego w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców uczniów ZSP Nr 1

412

Autor: ZSP Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

 01.10.2019r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS Spała został przeprowadzony półfinał wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców pod opieką profesorów pani Beaty Goździk i pana Tomasza Pazury.
Po zsumowaniu wszystkich wyników Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w Rejonie jednocześnie wygrywając Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w kategorii dziewcząt i chłopców. Najlepsze wyniki zawodów uzyskały wśród dziewcząt Wiktoria Wajszczyk uczennica klasy 2H rzucając dyskiem na odległość 38,86m uzyskując za wynik 132 punkty, Aleksandra Karpińska uczennica klasy 2Tiw rzut dyskiem 32,91m uzyskując 109 punktów. Reprezentacja dziewcząt łącznie zdobyła 824 punkty. Wśród chłopców najlepsze wyniki uzyskali Bartłomiej Goździk uczeń klasy 4 Ti rzucając dyskiem na odległość 45,98m uzyskał 129 punktów, Maksymilian Wróblewski uczeń klasy 4 Ti rzucając oszczepem na odległość 42,87m uzyskał 97 punktów.

Reprezentacja chłopców łącznie zdobyła 976 punktów.

Finał wojewódzki odbędzie się 10.10.2019 roku w Sieradzu. Zbiórka Reprezentacji szkoły czwartek godzina 7:15.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!