Nadruk na koszulki, czyli sposób na szybką zmianę

307

Firmy zajmujące się tworzeniem efektownych nadruków na bluzach i koszulkach zawsze mają mnóstwo klientów. Skąd się bierze fenomen takich realizacji? Przede wszystkim priorytetem jest moda i styl oraz możliwość spełnienia swoich modowych marzeń, choćby tych najmniejszych.

Czy chcesz być oryginalny?

Inicjały bądź zdjęcie ukochanej osoby na koszulce czy też kilka motywujących do działania słów to nie lada gratka dla osób lubiących luźny, casualowy styl miejski. Nigdzie nie znajdzie się dokładnie takiego nadruku, który by odzwierciedlał w pełni nasza osobowość. Czasami mija kilka lat zanim znajdzie się coś, co chociaż w pewnej części spełni nasze oczekiwania. Kiedy nadruk odpowiada naszym preferencjom, to często nie ma odpowiedniego rozmiaru lub koloru bluzy czy bluzki. Czasami nie odpowiada nam design czy rodzaj materiału, innym razem razi źle dobrana kolorystyka. W takim przypadki warto skorzystać z usług firmy wykonującej efektowne nadruki na ubraniach, które oczarowują od pierwszego spojrzenia. Propozycje jednej z nich można znaleźć na tej stronie: https://tshirt-gallery.pl/. Za pomocą kilku kliknięć można stworzyć autorski projekt koszulki, która będzie naszym małym dziełem sztuki. Jeden napis, fotografia a może fragment wiersza? Niezależnie, co się zamieści na tkaninie, można mieć pewność, że tak oryginalne ubranie mocno podkręci nasz look. Nieszablonowe, stylowe i trwałe – takie są właśnie bluzy wymienionej firmy, ale tez innych, które mają bogatą i zróżnicowaną ofertę.

Jak to zazwyczaj wygląda w praktyce?

Nie ma chyba nic prostszego, niż zamawianie koszulki czy bluzy z interesującym napisem online. Zazwyczaj każda z firm specjalizujących się w tego typu realizacjach i dba o to, aby udostępnić swoim klientom kreator od tworzenia ciekawych i wymarzonych nadruków. Można za jego pomocą ustawić czcionkę, wielkość liter, wkleić wybrane zdjęcie bądź obrazek. Następnie projekt zapisujmy i wysyłamy, a później tylko czekamy na zamówioną bluzę czy koszulkę, które będą określać naszą osobowość i wyróżniać nas z tłumu. Do wyboru jest również szeroka paleta kolorów, mniej lub bardziej wyrazistych, bardzo modnych w danym sezonie czy też tradycyjnych i stonowanych. Szanująca swoich klientów firma zadba też o szeroką rozmiarówkę, czyli od dziecięcych po duże rozmiary XXL.

Oczywiście nie można zapomnieć także o jeszcze jednej ważnej kwestii, czyli na jakości materiału. Nic tak nie irytuje, jak drażniący skórę materiał czy płowienie wybarwienia i napisów po kilku praniach. Niektórzy skarżą się też na rozciąganie tkaniny, mechacenie się i szorstkość. Każda z tych osób ma w pewnym sensie rację, ale jak wiadomo bardzo trudno znaleźć miejsce, w którym precyzja, jakość wykonania i cena będą szły zawsze w parze.

Sitodruku, termotransfer, sublimacja, czym są?

Wśród wielu różnych technik ozdabiania garderoby, czyli np. bluz, można wyróżnić technikę sitodruku. Jeśli ktoś szuka niebywałej trwałości i elastyczności materiału, to ta technika gwarantuje mu wysoką jakość wykonania oraz możliwość zużycia przeróżnych farb, zarówno na ciemnych jak i jasnych tkaninach.

Kolejna, równie znana technika to termotransfer, za pomocą którego w materiał zostaje wtopiona folia FLEX lub FLOCK. Jeśli nadruk zostanie dobrze wykonany to możemy liczyć na wysoką trwałość na uszkodzenia mechaniczne i pranie.

Natomiast najbardziej precyzyjna technika nadruku, służąca przede wszystkim do wklejania w materiał koszulki zdjęć, to sublimacja. Obok wysokiej szczegółowości nanoszonego nadruku na materiał, jest on także bardzo trwały i elastyczny. Pojawia się tylko jedno „ale” – materiał używany do tego typu realizacji powinien mieć formę poliestru.

Korzystanie z oferty firm zajmujących się tworzeniem nadruków to świetna sprawa. Wystarczy wymyślić ciekawy projekt, przekazać go kompetentnej osobie i czekać na dostawę wymarzonej bluzy czy koszulki.