Sławomir Łosowski obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Posłuchaj wyjątkowej płyty grupy KOMBI

750

Z okazji 50-lecia pracy artystycznej Sławomira Łosowskiego na rynku ukazała się jubileuszowa płyta zespołu KOMBI pt. „Bez ograniczeń energii 5-10-50”. Album jest dostępny w wersji fizycznej oraz cyfrowej.
Ta płyta to m.in. „Słodkiego miłego życia” z Leszkiem Możdżerem, wybitnym pianistą jazzowym, i „Bez ograniczeń energii 5-10-50” z MC Silkiem, najszybciej rapującym artystą na świecie. Hity i nowości KOMBI w niepowtarzalnych wykonaniach, dwie okolicznościowe ciekawostki oraz remiksy Spoxa. Łącznie 15 utworów – to treść jubileuszowej płyty KOMBI, wydanej z okazji 50-lecia pracy artystycznej Sławomira Łosowskiego, lidera i założyciela zespołu. Wszystkie utwory (poza kolędą) są muzycznymi kompozycjami jubilata, a ich wykonania są współczesne.

KOMBI – Bez ograniczeń energii 5-10-50:
Zamów CD: https://www.mtj.pl/sklep/bez-ograniczen-energii-5-10-50/
Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://backl.ink/95817019
Album zawiera świeże wersje koncertowe dawnych hitów w nowych aranżacjach i wykonaniach z udziałem znakomitych gości, między innymi Leszka Możdżera i MC Silka oraz piosenek z ostatnich lat. Są też cztery remiksy autorstwa Spoxa, z czego trzy premierowe, nigdzie dotąd niepublikowane. Całość dopełniają trzy utwory studyjne: tytułowy „Bez ograniczeń energii 5-10-50” – nowa, wokalna wersja utworu będącego logiem muzycznym kultowego programu telewizyjnego „5-10-15”, „Polska drużyna” – piosenka, która wygrała mundialowy konkurs Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2018 r. oraz „Przybieżeli do Betlejem” – kolęda zaaranżowana przez Łosowskiego i ekspresyjnie wykonana wraz z KOMBI przez Krzysztofa Jarego Jaryczewskiego (Oddział Zamknięty), Andrzeja Nowaka (Złe Psy), Szymona Wydrę (Carpe Diem) i Adama Wolskiego (Golden Life).

Klamrą spinającą płytę jest tytułowa piosenka „Bez ograniczeń energii 5-10-50”, która w wersji studyjnej otwiera płytę, a w koncertowej, spontanicznej wersji z udziałem muzycznych gości, stanowi jej puentę. Piosenka ta nagrana zostało przez KOMBI specjalnie z okazji 50-lecia pracy artystycznej Łosowskiego. Poza tekstem odnoszącym się do jubileuszu, znakomitą interpretacją wokalną MC Silka oraz energią płynącą z gry zespołu i muzycznych gości, charakter piosence nadaje zaskakująca i dynamiczna aranżacja. Łączy ona progresywną elektronikę Łosowskiego z brzmieniami gitarowymi i akustycznymi, a wykonanie pokazuje w jak twórczej formie jest jubilat oraz KOMBI we współczesnym składzie.

W najbliższym czasie odbędą się dwa spotkania autorskie ze Sławomirem Łosowskim i zespołem KOMBI. Pierwsze w sobotę 23 listopada 2019 roku w Gdańsku w salonie empik zlokalizowanym w Galerii Bałtyckiej, drugie w Warszawie 9 grudnia 2019 roku w salonie empik w Centrum Handlowym Arkadia. Więcej szczegółów w linkach poniżej.

23.11.2019 Kombi | Empik Galeria Bałtycka: https://www.facebook.com/events/616348785824473/
09.12.2019 Kombi | Empik Arkadia: https://www.facebook.com/events/805277669893903/

KOMBI – Bez ograniczeń energii 5-10-50: 
Zamów CD: https://www.mtj.pl/sklep/bez-ograniczen-energii-5-10-50/
Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://backl.ink/95817019

Sprawdzaj na bieżąco co dzieje się u KOMBI:
Facebook: https://www.facebook.com/KombiLosowski/
Instagram: https://www.instagram.com/kombilosowski/
Strona internetowa: https://kombi.pl/

Dołącz do nas w mediach społecznościowych: Facebook: https://www.facebook.com/MTJWytworniaMuzyczna/
Instagram: https://www.instagram.com/mtj_label/

Subskrybuj kanał MTJ: https://www.youtube.com/user/MTJPoland