Paczkomaty blisko Ciebie w Tomaszowie Mazowieckim

471

A w Tomaszowie…

Zalety Paczkomatów są niepodważalne! Każdy korzystający z nich klient docenia je za doskonale intuicyjną obsługę, krótki czas oczekiwania na przesyłkę, możliwość korzystania z nich całodobowo. Zarówno nadanie i odbiór przesyłki jest dziecinnie prosty. Paczkomaty rządzą na rynku przesyłek i śmiało można powiedzieć, że rosną jak grzyby po deszczu!
Jest ich coraz więcej, obecnie ponad 5000! Każda nowa maszyna to ukłon w stronę klientów, wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego dnia powstają nowe Paczkomaty,
a jednym z ostatnich jest nowy Paczkomat w Tomaszowie Mazowieckim. Jest on zlokalizowany pod adresem Akacjowa 5, przy sklepie PSS Społem Łączność. Taka dogodna lokalizacja pozwoli Ci odebrać lub nadać przesyłkę przy okazji codziennych zakupów lub spaceru. Możesz także skorzystać z niego o każdej porze dnia i nocy -jak każdy paczkomat jest on całkowicie całodobowy!

Na mapie Tomaszowa Mazowieckiego możesz odnaleźć także inne paczkomaty – jest ich w sumie prawie dwadzieścia! Sprawia to, że podczas wyboru Paczkomatu możesz wybrać ten, który będzie dla Ciebie najlepiej osiągalny.

Nadawanie paczki

Nadanie paczki bezpośrednio w Paczkomatach, w których istnieje możliwość płatności kartą:

1. Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję nadania paczki. Wprowadź wszelkie dane, o które zostaniesz poproszony: gabaryt paczki, numer telefonu nadawcy i odbiorcy, wskaż paczkomat, w którym przesyłka zostanie odebrana.

2. Opłać usługę używając swojej karty; po zaakceptowaniu transakcji, Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę o takiej wielkości, by Twoja przesyłka pomieściła się w niej bez trudu. Decydujący jest wybór gabarytu podczas wprowadzania danych na ekranie.

3. Informację o dokonaniu płatności otrzymasz SMS-em.

4. Na adresy mailowe: Twój oraz adresata, zostanie wysłana wiadomość z powiadomieniem umożliwiającym śledzenie drogi paczki.

Nadanie paczki przy użyciu Managera Paczek:

1. Zaloguj się do Managera Paczek (jeśli korzystasz z niego pierwszy raz, załóż swoje konto – rejestracja trwa zaledwie chwilę, jest całkowicie darmowa).

2. Wygeneruj specjalną etykietę, wypełnij ją; opłać podany koszt nadania przesyłki z dostępnych środków. Na koniec wydrukuj etykietę.

3. Przygotuj paczkę do wysyłki i naklej na niej wydrukowaną etykietę.

4. Nadaj paczkę we wskazanym przy rejestracji Paczkomacie, przy maszynie zeskanuj numer paczki, podaj kod z etykiety i włóż paczkę do skrytki.

Odebranie paczki z Paczkomatu

1. Mailowo lub SMS-owo otrzymasz wiadomość o możliwości odbioru paczki. Powiadomienie będzie zawierało sześciocyfrowy kod odbioru – będzie Ci potrzebny do wprowadzenia do Paczkomatu.

2. Na ekranie Paczkomatu wybierz „Odbierz paczkę”, wpisz swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po kilku sekundach otworzy się skrytka, w której będzie czekała Twoja paczka. Wyjmij ją, zamknij drzwiczki. Transakcja zakończona!

Koniec z kolejkami

Odebranie paczki może także odbywać się poprzez aplikację. To nowa usługa InPost. Często kolejka do ekranu konkretnego Paczkomatu jest niezwykle długa, dbając o czas klientów, który w XXI wieku jest towarem deficytowym, Paczkomat oferuje nowa usługę – odbiór paczki poprzez aplikację. Dzięki niej możesz wpisać wszelkie niezbędne przy odbiorze paczki dane w aplikacji, a podchodząc do paczkomatu jedynie aktywować otwarcie skrytki i odebrać paczkę. Czy można jeszcze prościej?