Tomaszowianie w programie „The Voice Senior”

210

Autor: Urząd Miasta

Na antenie TVP 2 w sobotę, 7 grudnia wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego telewizyjnego show muzycznego pt. „The Voice Senior”. Udział wezmą w nim również tomaszowianie.

Jedną z uczestniczek będzie Jadwiga Kocik, podopieczna Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Maz., która swój talent wokalny doskonali pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej. Pani Jadzia jest laureatką wielu konkursów muzycznych nie tylko organizowanych na terenie naszego miasta, ale także wojewódzkich i ogólnopolskich. Często można ją usłyszeć podczas różnych wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez miejskie i powiatowe instytucje.

Jak poradzi sobie w programie? Czym zachwyci jurorów? Co zaśpiewa w przesłuchaniach w ciemno? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę. Emisja pierwszego odcinka „The Voice Senior” zaplanowana jest na godz. 20.05. Zachęcamy do oglądania i kibicowania tomaszowianom, bo jak się dowiedzieliśmy, pani Jadwiga nie będzie jedyną mieszkanką naszego miasta, która spróbowała swoich sił w tym telewizyjnym show.