Walentynkowy tydzień z MCK-iem

577

Autor: Urząd Miasta

Warsztaty z autoprezentacji i origami, widowisko muzyczne, wieczór poetycko-literacki i inne wydarzenia przygotowało z okazji zbliżających się walentynek Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Odbywać się one będą w filiach Tkacz i MOK od 10 do 13 lutego.

W ramach „Walentynkowego tygodnia” z MCK-iem zaplanowano:

  • 10.02 o godz.16 w MCK filii Tkacz ‒ warsztaty dla tomaszowskich amazonek i wszystkich zainteresowanych osób pod patronatem Stowarzyszenia „Dwa skrzydła”. O autoprezentacji i zasadach wystąpień publicznych opowie Ewa Radziewicz – doradczyni społeczna i edukatorka, kreatorka wizerunku i rozwoju osobowości. Gościnnie wystąpi Paweł Nowak. Wstęp wolny
  • 10.02 o godz. 17 w MCK filii MOK ‒ „Walentynkowe origami” ‒ warsztaty dla dzieci. Wstęp 5 zł.
  • 11.02 o godz. 18.30 w MCK filii Tkacz ‒ „Z winylowej płyty” ‒ widowisko muzyczne w reż. Beaty Niedzielskiej, w wyk. m.in. Jadwigi Kocik, Mateusza Włodarczyka, Bartka Wojciechowskiego, Piotra Iwanickiego. Gościnnie wystąpią Izabela Zakrzewska i Sebastian Gułaj. Bilety w cenie 5 zł.
  • 12.02 o godz. 17 w MCK przy pl. T. Kościuszki 18 ‒ wieczór poetycko-literacki „Miłość ci wszystko wybaczy” w wyk. poetów z Klubu Literackiego Estawela. Wstęp wolny.
  • 13.02 o godz. 17 w MCK filii Tkacz ‒ warsztaty „Kreatywne mydełka ‒ Serce dla serca”. Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie filii Tkacz. Wstęp 5 zł.

Więcej informacji o wydarzeniach można uzyskać pod numerem tel. 44 724-51-93.