Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ‒ jeszcze można się zgłaszać

475

Autor: Urząd Miasta

Do 2 marca 2020 r. Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przyjmuje zgłoszenia chętnych do udziału w miejsko-powiatowych eliminacjach 65. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Swoich sił można spróbować w czterech kategoriach: recytacji, poezji śpiewanej, teatrze jednego aktora oraz wywiedzione ze słowa.

Konkurs adresowany jest do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych z terenu powiatu tomaszowskiego. Aby wziąć udział w eliminacjach należy złożyć w sekretariacie filii MOK Miejskiego Centrum Kultury (ul. Browarna 7) wypełnioną kartę uczestnika.

Organizatorzy zachęcają również do uczestnictwa w konsultacjach, które mogą pomóc w przygotowaniach do przesłuchań konkursowych. Udział w nich jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy pod numerem tel. 44 724-42-93.

Eliminacje miejsko-powiatowe odbędą się 6 marca br. w godz. 10-16 w filii MOK. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają nominacje do udziału w eliminacjach rejonowych OKR, które przeprowadzone zostaną 4 kwietnia br. w Piotrkowie Trybunalskim. Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Pliki do pobrania