Dni otwarte w tomaszowskich szkołach

550

Autor: Urząd Miasta

Przed wyborem przedszkola czy szkoły dla swojego dziecka warto zapoznać się z przygotowaną przez placówki ofertą edukacyjną, a także porozmawiać z kadrą pedagogiczną. Swoje drzwi dla przyszłych uczniów oraz ich rodziców w najbliższych dniach otworzą m.in. szkoły podstawowe nr 3, 11 i nr 14.

dzień otwarty SP 11 2020 plakat
dzień otwarty w SP 14 2020 plakat

W Szkole Podstawowej nr 3 dzień otwarty zaplanowano 21 lutego. Dyrekcja i nauczyciele zapraszają zarówno najmłodsze dzieci wybierające się do zerówki oraz klasy pierwszej, jak i starszych uczniów, którzy chcieliby się do tej placówki przenieść. Szkołę będzie można oglądać od godz. 17.

Dzień później, 22 lutego, swoje drzwi dla przyszłych uczniów i ich rodziców otworzy Szkoła Podstawowa nr 11. Od godz. 11 do 13 spotkać się będzie można z dyrekcją i nauczycielami, poznać ofertę edukacyjną oraz zwiedzić obiekt. Zaplanowano również występy artystyczne uczniów, gry, zabawy, konkursy i poczęstunek dla dzieci.

Do obejrzenia placówki i zapoznania się z przygotowaną ofertą kształcenia 28 lutego zaprasza dyrekcja oraz grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 14. Na gości czekać też będą inne atrakcje i niespodzianki. Szkołę zwiedzać będzie można od godz. 18.