Dzień otwarty w „Siódemce”

169

Autor: Urząd Miasta

Wiele atrakcji i niespodzianek czekało na przyszłych uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim, którzy 18 lutego wzięli udział w dniu otwartym placówki.

Zarówno kandydaci na uczniów, jak i ich rodzice mogli zwiedzić szkołę, zobaczyć pracownie, a także zapoznać się z ofertą edukacyjną. Dla dzieci zorganizowano zajęcia edukacyjne i gry dydaktyczne, spotkanie z ekologią, a także zabawy z wykorzystaniem tablic multimedialnych i zajęcia językowe. Chętni mogli skorzystać z konsultacji logopedycznych. Opiekunowie zostali zaproszeni na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami. 

Przyszli uczniowie mieli też okazję wziąć udział w animacjach teatralnych prowadzonych przez zespół teatralny „Siódemka”. Były pląsy i zabawy ruchowe. Dla chętnych przygotowano fotobudkę. Na hali sportowej ustawiono tor przeszkód. Każdy mógł spróbować sił w rzucie do kosza czy minihokeju.

Redaktorzy szkolni zaprezentowali działający w SP nr 7 radiowęzeł, a uczniowie klasy czwartej zatańczyli dla gości krakowiaka.