Zapraszamy na kolejne wydanie Kina Kobiet!

253

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

11 marca – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Pojedynek na głosy”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Uwaga!

Drogie Panie, Kino Kobiet jest projektem przygotowanym specjalnie dla Was i w ramach tego mamy dla Was wyjątkowy konkurs!

Marzysz o zagranicznym wyjeździe? Zabierz mamę, siostrę, przyjaciółkę na spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim i wygraj voucher na wycieczkę o wartości 4 tysięcy złotych. Wystarczy:

  • Zebrać 6 biletów ze spotkań Kina Kobiet
  • Wysłać do nas swoje ulubione zdjęcie z wakacji
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy

Dziewczyny, widzimy się 11 marca!

Ceny biletów za osobę:

  • Bilet Normalny – 26,90* zł
  • Bilet Grupowy: 22 zł (grupa od 15 osób)

Cena dla każdego uczestnika.

*Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji. Na cenę wejściówki na Kino Kobiet składa się cena Biletu Kino Kobiet oraz cena vouchera Kino Kobiet.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Bilety grupowe można zakupić wyłącznie w kasie kina.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian.