Kolejne zmiany w obsłudze interesantów w budynku Starostwa Powiatowego

77

Autor: Starostwo Powiatowe

Szanowni Państwo!

Od poniedziałku 18 maja 2020 roku dodatkowo będzie możliwa bezpośrednia obsługa jednostek wykonawstwa  geodezyjnego w  Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Mazowieckim i odbywać się będzie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty w siedzibie Starostwa.

Komórki organizacyjne Starostwa Powiatowego realizujące zadania inne niż wymienione powyżej funkcjonują na dotychczasowych zasadach

Ponadto od poniedziałku 18 maja 2020 roku będzie ponownie otwarty Ośrodek Interwencji Kryzysowej, działający przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Maz. na zasadach obowiązujących przed wprowadzeniem ograniczeń związanych z wystąpieniem  COVID-19.

Będzie można skorzystać z usług specjalistów, zachowując oczywiście niezbędne środki bezpieczeństwa sanitarnego.  Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy klient będzie musiał mieć założoną maseczkę i rękawiczki. Między osobami, w trakcie oczekiwania, powinny być też zachowane bezpieczne odległości. Do budynku jednocześnie mogą wejść maksymalnie  3 osoby. Należy się też stosować do innych uwag i wskazówek pracowników Starostwa i PCPR, związanych z utrzymaniem poziomu bezpieczeństwa. Do dyspozycji klientów OIK będzie tylko i wyłącznie część budynku Starostwa na parterze, bezpośrednio przylegająca do lokali OIK, a wejście będzie możliwe wyłącznie od strony parkingu.

Przypominamy, że OIK działa od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 – 20.00.

Zastrzega się jednocześnie, iż w przypadku oceny, że zagrożenie epidemiologiczne jest znaczne, może nastąpić ponowne zawieszenie działalności.

W przypadku pojawienia się nowych okoliczności będziemy przekazywać Państwu informacje na bieżąco. Za utrudnienia i ograniczenia bardzo przepraszamy, ale są one podyktowane wyjątkową sytuacją w związku z obowiązującym stanem epidemii i względami bezpieczeństwa. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Mariusz Węgrzynowski

Starosta Tomaszowski