Chcesz zostać policjantem?

79

Autor: KPP

W lutym 2020 roku ruszyliśmy z naszym doborowym Facebookiem . Dziękujemy za to, że codziennie jesteście z nami w kontakcie. Na #ZostańŁódzkimPolicjantem uzyskujecie wszystkie możliwe informacje o doborze do służby w Policji. Niemalże każdego dnia otrzymujemy od WAS pytania, na które zawsze chętnie i sprawnie odpowiadamy . Pandemia trochę popsuła nasze plany ☹ ale zawsze jesteśmy dla zainteresowanych on-line za pośrednictwem messengera czy podczas czata.Wejdź na nasz profil, zobacz, przeczytaj i zostań jednym z nas. Od 15 czerwca do 10 lipca 2020r. absolwenci szkół podstawowych będą rejestrować się i aplikować do szkół ponadpodstawowych. Dlatego przybliżymy Wam klasy mundurowe – policyjne w województwie łódzkim.

Na profilu FB #ZostańŁódzkimPolicjantem oprócz kompendium wiedzy kandydata do służby w Policji możecie znaleźć prezentacje poszczególnych pionów i służb w Policji, obejrzeć relacje z najważniejszych wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy takich jak „Być kobietą w…policji”, które odbyło się 21 lutego 2020r. w łódzkiej Manufakturze czy treningów i spotkań  w ramach naszego projektu Plan Gliniarz.

Na terenie OPP w Łodzi odbyliśmy wiele spotkań z uczniami szkół. Młodzież miała szansę zmierzyć się z testem sprawności fizycznej pod okiem instruktora oraz spróbować rozwiązać test wiedzy a także orozmawiać z policjantami o ich codziennej służbie.  Przed stanem epidemii odwiedzaliśmy także szkoły , uczelnie, spotkać nas było można na targach pracy.

Wakacje tuż tuż, szybko miną więc może we wrześniu zechcesz rozpocząć naukę w klasie policyjnej?

Na #ZostańŁódzkimPolicjantem ruszyliśmy z nowymi prezentacjami. Przedstawiamy Wam 17 szkół średnich województwa łódzkiego, które maja klasy o profilu policyjnym/mundurowym.

Wśród nich znajdziecie również ofertę klasy policyjnej w III Liceum Ogólnokształcacym przy ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, której patronuje w ramach podpisanego porozumienia Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Linki do informacji : 

   Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie utworzenia w ZSP nr 8 klasy o profilu policyjnym

    Podpisano porozumienie o współpracy. Będzie klasa policyjna.

Myśleliście kiedykolwiek o pracy w Policji, ale nie wiecie jeszcze czy to jest dla Was? Czy poradzilibyście sobie w formacji mundurowej? Zarys i poznanie takich możliwości dają szkoły mundurowe, a dokładniej klasy policyjne szkół średnich w województwie łódzkim.

POLECAMY:

KLASA POLICYJNA III L.O w Tomaszowie Mazowieckim

wyk. mat. KWP Łódź