„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – spotkanie informacyjne

225

Autor: Starostwo Powiatowe

Jesteś przedsiębiorą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym czy średnim przedsiębiorcą, a Twoja firma potrzebuje wsparcia, a jeszcze nie wiesz jakie są możliwości i jak uzyskać pomoc? Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na cykl spotkań w regionie pt.: Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego.

W powiecie tomaszowskim spotkanie odbędzie się 13 sierpnia 2020 roku o godzinie 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz., ul. św. Antoniego 41, sala konferencyjna nr 129 (I piętro). Przedstawione zostaną możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju, jak również pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19. ŁARR przeprowadzi szkolenie z prawidłowego wypełniania wniosków o pożyczkę składanych przez przedsiębiorców.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie się (podanie: imię, nazwisko, nazwa firmy oraz miejsce spotkania) poprzez: formularz na stronie https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2020, e-mail: bok1@larr.pl lub telefonicznie nr. tel. 724544019.