Kino plenerowe przy Skansenie Rzeki Pilicy

474

Autor: Miejskie Centrum Kultury

Czym może się skończyć odsłuchiwanie rozmów telefonicznych prowadzonych przez znajomych w trybie głośnomówiącym? Czy tajemnice, które wyszły na jaw, zaważą na relacjach grupy przyjaciół? Jakie będą konsekwencje niewinnie rozpoczętej gry towarzyskiej? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać, oglądając film pt. „(nie)znajomi”, którego projekcja odbędzie się w piątek, 21 sierpnia na parkingu Skansenu Rzeki Pilicy w ramach MotoKina i Kina na Leżakach. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Film „(nie)znajomi” jest polską adaptacją scenariusza włoskiego filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Obraz wyreżyserowany przez Tadeusza Śliwę miał premierę we wrześniu 2019 roku. W rolach głównych zagrali m.in. Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska i Łukasz Simlat.

Seans przy Skansenie Rzeki Pilicy (ul. Modrzewskiego 9/11) rozpocznie się o godz. 21. Film będzie można obejrzeć z własnego samochodu, a dla niezmotoryzowanych przygotowane zostaną również leżaki.

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad reżimu sanitarnego oraz regulaminu wydarzenia.

REGULAMIN: Regulamin-MotoKino-Kino-na-leżakach-21.08.2020