KONKURS Break The Silence. The Movie

71

W związku ze sporym zainteresowaniem filmem Break The Silence. The Movie – Helios wraz z firmą SUPERBUZZ Sp. z o. o. zorganizowała konkurs gdzie do wygrania jest 7 ZESTAWÓW, a w każdym zestawie 3 FIGURKI, po jednej z każdego z sezonów: UNIVERSTAR 1, UNIVERSTAR 2 I UNIVERSTAR 3.

Dla przeciętnego Kowalskiego są to tylko małe zabawkowe figurki, ale dla fana japońskiej popkultury, a po ilości sprzedanych biletów, widać, że takich nie brakuje, jest to nie lada gratka.

Więcej na temat konkursu jest pod tym linkiem. https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/7124/KONKURS-BTS

W załącznikach dorzucam jeszcze kilka grafik, z których można korzystać przy zamieszczaniu informacji o konkursie, o co pozwolę sobie poprosić, jeśli oczywiście będzie to tylko możliwe.

Poniżej też przykładowy tekst, jaki można użyć przy zamieszczaniu informacji chociażby na profilu FB

„Nie możesz doczekać się BREAK THE SILENCE: THE MOVIE?

Wiemy jak umilić Wam czas oczekiwania na to muzyczne wydarzenie! @HeliosnaScenie organizuje dla Was konkurs, gdzie do wygrania są figurki BT21!

Co trzeba zrobić?

💜odpowiedz na pytanie „Którego z członków zespołu BTS chciałabyś/chciałbyś poznać i dlaczego”.  Liczy się kreatywność!

➡

Sięgaj po informacje i wygrywaj nagrody!!  https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/7124/KONKURS-BTS

Urocze postacie #BT21 zaprojektowane przez członków zespołu czekają!  Do wygrania 7 zestawów z figurkami z każdego z sezonów: Universtar 1, Univestar 2 oraz Universtar 3.

Dołącz do zabawy i wygrywaj!”

Przypomnę tylko, że projekcje filmu Break The Silence. The movie odbędą się w kinie Helios Tomaszów w dniach:

czwartek 10 września godz. 18:30

sobota 12 września godz. 14:00 i 16:00

niedziela 13 września godz. 14:00 i 16:00