Helios na najbliższy tydzień

34

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim Kinie Helios tylko w sobotę i niedzielę odbędą się przedpremierowe pokazy filmu:

„Psy i Koty 3:Łapa w łapę”

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony, opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w przypadku sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych.

Przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, słyszanymi tylko przez zwierzęta, doprowadzając do konfliktu. Globalna wojna między psami a kotami ZNOWU WYBUCHA. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym, dobrym zwierzęcym instynktom w celu przywrócenia powszechnego porządku i pokoju między dwoma gatunkami.

Natomiast premierowo zagramy następujące tytuły:

„Come play”

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy.

Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

„Szkoła Czarownic: Dziedzictwo”

W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic.

Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie „Szkoła Czarownic” także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.