Kto rozpoznaje mężczyznę wypłacającego pieniądze z bankomatu?

60

Autor: KPP

Policjanci z komendy powiatowej w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kilkunastu tysięcy złotych z konta bankowego jednej z tomaszowianek. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na ustalenie wizerunku osoby podejrzewanej o wyprowadzenie pieniędzy z konta po przez kilkukrotne wypłaty w bankomacie na terenie Łodzi przy ulicy Rydzowej w lipcu 2020 roku.

Poniżej publikacja wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo oraz nagrania z kamery w bankomacie. Na nagraniu widać mężczyznę w wieku 35-45 lat, ubranego w koszulę z krótkim rękawem w pasy oraz białą maseczką na twarzy zasłaniającą usta i nos.  Włosy krótkie z grzywką czesaną na bok i słuchawkami bezprzewodowymi w uszach. Na nagraniu widać również jak mężczyzna obsługuje bankomat i wypłaca z niego pieniądze.

Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę widocznego na nagraniu proszony jest o kontakt z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarcza i Korupcją KPP w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44 , telefon 47 846 22 13 ( 7:30- 15:30), 47 846 22 00 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.