Polecamy: Firma COBI

105

Firma COBI jest polskim producentem wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych.

Są one wytwarzane w fabryce ulokowanej w Mielcu na Podkarpaciu. Klocki powstają wyłącznie z europejskich surowców i spełniają wszelkie rygorystyczne normy dotyczące produktów dla dzieci. Nasze klockowe zestawy dostępne są w wielu krajach na całym świecie, gdzie zdobyły już renomę i uznanie kolekcjonerów.

Największą popularnością wśród dorosłych, dzieci i młodzieży cieszy temat II wojny światowej wydanej w ramach serii Historical Collection. Znajdziecie tam realistyczne modele sprzętu i pojazdów wojskowych.

Fani klockowej motoryzacji budują kolejne klasyczne auta wydawane w serii Youngtimer Collection. Któż by nie chciał mieć swojego Malucha czy Poloneza?


COBI śmiało pozyskuje licencje od największych koncernów i instytucji.
Oryginalne, licencjonowane zestawy TOP GUN, Boeing, World of Tanks, Fiat, Skoda, Maserati, Smithsonian, Northrop Grumman, Super Wings czy Bovington Museum oraz Imperial War Museums to tylko nieliczne przykłady owocnej współpracy.

Realistycznie wyglądające modele czołgów, okrętów i samolotów są chętnie kolekcjonowane przez młodzież i dorosłych. Mówi się, że COBI to klocki dla dorosłych, którymi bawią się także dzieci!



W świecie klocków COBI każdy znajdzie coś dla siebie. Uniwersalność klocków z kolei umożliwia tworzenie niezliczonej ilości własnych konstrukcji i rozwój talentów konstruktorskich.

Aktualna oferta z podziałem na liczne serie tematyczne dostępna jest pod adresem: https://cobi.pl/. Zapraszamy serdecznie do naszych mediów społecznościowych, gdzie liczni fani dzielą się z nami klockową pasją. Na Facebooku znajdziecie nas pod adresem: @cobi.klocki oraz na grupie dyskusyjnej COBI Fans (official). Jesteśmy też na Instagramie pod adresem @cobi.bricks