ZUS zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Członka Zarządu ZUS

397

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w Panelu dyskusyjnym z udziałem Pawła Jaroszka – Członka Zarządu ZUS. Dyskusja odbędzie się 3 grudnia w godzinach od 9:30 do 10:15 w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020. W tym roku Forum organizowane jest  w formie online. Tematem panelowej dyskusji będzie: „Łódzkie w walce z COVID – 19 – rola Instytucji Pośredniczących”.

Panel organizuje Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. Wezmą w nim udział także przedstawiciele  łódzkich instytucji i firm prywatnych. Podczas panelu przedsiębiorcy z regionu łódzkiego  dowiedzą się m.in. jakie działania są  podejmowane w celu niwelowania negatywnych skutków gospodarczych pandemii COVID-19 oraz jakie instrumenty finansowe zostały i  zostaną uruchomione dla firm, aby umożliwić im bieżące funkcjonowanie oraz dalszy rozwój.

Prelegenci:

  • Paweł Jaroszek, Członek Zarządu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Kamil Jeziorski, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
  • prof. dr hab. Inż. Krzysztof Jóźwik, Rektor Politechniki Łódzkiej
  • Łukasz Stajuda, Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi
  • dr Maciej Wejman, Prezes Zarządu Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa Łódzkiego
  • Przemysław Kościan, Octopus VR sp. z o. o.
  • mgr inż. Paweł Nowak,  Specjalista ds. Badań i Rozwoju, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A.
  • mgr Agnieszka Koziara-Szczęsna, Specjalista ds. Marketingu, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na  stronie:  elodzkie.pl w zakładce Wydarzenia, XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, albo  uczestniczyć w  wydarzeniu za pośrednictwem strony www.forum.lodzkie.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja jest możliwa do 2 grudnia do 8:00 rano. Osoby, które się nie  zarejestrują mogą uczestniczyć w  wydarzeniu za pośrednictwem strony www.forum.lodzkie.pl .

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Europejskie Forum Gospodarcze  to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii.  Oficjalna strona wydarzenia: https://forum.lodzkie.pl/.

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa łódzkiego