„Chodź na łyżwy” – dzień otwarty i piknik rodzinny w Arenie

486

Autor: Urząd Miasta

Arena Lodowa zaprasza 19 grudnia od godz. 9.30 na dzień otwarty z programem „Chodź na łyżwy” – łyżwiarski piknik rodzinny.

Program sobotniej imprezy:

9:00 – start recepcji

9:30 – 10:20 – I tura zajęć

10:20 – 10:40 – pokazy

10:40 – 11:30 – II tura zajęć

Rejestracja na wydarzenie otwiera się o godzinie 9:00 i będzie czynna przez cały okres trwania imprezy. W razie potrzeby, na miejscu można wypożyczyć łyżwy – organizator zapewnia jedynie ograniczoną ilość sprzętu.

O godzinie 9:30 i 10:40 odbędą się bezpłatne zajęcia (50 minut), które zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z łódzkich oraz warszawskich klubów łyżwiarstwa figurowego. Pomiędzy turami zajęć odbędą się pokazy, w których wystąpią nasi kadrowicze.

Impreza odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Uprzejmie prosimy aby na halę wchodzić w maseczkach. Jeżeli nie uczestniczą Państwo w zajęciach na lodzie – maseczki należy nosić przez cały czas pobytu w hali.

Warunki uczestnictwa:
W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej oraz młodsze (od 4-go roku życia), a także opiekunowie (jedna grupa dla rodziców na każdą turę zajęć).

Dzień otwarty programu „Chodź na łyżwy” jest I częścią atrakcji przygotowanych z okazji 3. urodzin Areny Lodowej. Druga tura atrakcji planowana jest na ślizgawce o godzinie 18.00. Więcej informacji tutaj: https://arenalodowa.pl/aktualnosc-1404132626.html

O programie „Chodź na łyżwy”: http://www.chodznalyzwy.pl/