Nagrody w Łódzkich Dniach Informatyki

204

Autor: II LO im. Stefana Żeromskiego

18 grudnia Oliwia Piotrowska (II m-f), Magdalena Pietrzyk (II e) oraz Adrianna Solińska (II e) odebrały z rąk Pana dyrektora Arkadiusza Broniarka nagrody rzeczowe oraz dyplomy za zajęcie drugiego miejsca w Polsce w Łódzkich Dniach Informatyki. Dziewczęta w ramach projektu konkursowego przedstawiły scenariusz swojej wymarzonej lekcji.

Tego samego dnia nagrody odebrała nasza druga drużyna biorąca udział w Łódzkich Dniach Informatyki. Wiktor Kiełczewski, Jakub Gajewski, Aleksander Rutkowski, Bartosz Wielgosz (wszyscy z klasy II m-f) oraz Wiktoria Płóciennik (II e) otrzymali wyróżnienie za przygotowanie komputerowej gry edukacyjnej, która odbywa się w murach naszej szkoły.

Opiekunem obu nagrodzonych ekip był Pan Radosław Matusik.

Obu naszym drużynom gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!