Walentynki w Miejskiej Bibliotece Publicznej

52

Autor: Starostwo Powiatowe

Przy ul. I. Mościckiego 6 zaprezentowana została wystawa ,,Literackie walentynki”. Czytelnicy mogli również wylosować wiersz z miłosnym przesłaniem, a w czytelni multimedialnej miłośnicy dobrego kina mieli możliwość obejrzeć wybrany romantyczny film.

Filia nr 2 podzieliła się z czytelnikami swoimi zbiorami o tematyce walentynkowej i przygotowała ciekawostki o święcie zakochanych

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP nagrał filmik pt. ,,Zakochaj się w literaturze” dla małych, średnich i całkiem dużych amatorów książek. Przez cały tydzień placówka dla najmłodszych organizowała walentynkową loterię książkową O uczuciach rozmawiano również w przedszkolu „Zielony Gaj” oraz żłobku „Ufolandia”

Walentynki w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Walentynki to czas, kiedy obdarowujemy swoje sympatie i bliskie osoby naszemu sercu. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej z okazji dnia zakochanych również otrzymali słodki upominek wraz z kartą walentynkową

Pamiętajmy, w tomaszowskiej bibliotece walentynki trwają cały czas, bo czytać należy zawsze, a nie tylko od święta – ZAKOCHAJ SIĘ W LITERATURZE.

Informacja ze strony Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim