Nowy zawodnik „Lechii”

179

Autor: Urząd Miasta

Bartosz Szadkowski został nowym zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Napastnik przekonał do siebie sztab szkoleniowy i trenera Dominika Bednarczyka i będzie reprezentował zielono-czerwone barwy w rundzie wiosennej I grupy III ligi. Jest to trzeci nabytek Lechii w zimowym okienku transferowym.

Pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego piłkarz jest młodzieżowcem. Swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w UKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski. Następnie napastnik przeniósł się do RKS Radomsko, z którego został wypożyczony do GUKS Gorzkowice. Po powrocie do Radomska i krótkim występie w RKS postanowił zostać zawodnikiem Startu Brzeziny (łódzka klasa okręgowa). W tym zespole został najlepszym strzelcem i zwrócił na siebie uwagę Widzewa Łódź. Mając przed sobą dalszą perspektywę gry w klasie okręgowej (rezerwy Widzewa) postanowił sprawdzić swoich sił w testach zespołów z wyższych lig. Z Lechią młody napastnik trenował od trzeciego tygodnia przygotowań. W meczach kontrolnych odznaczył się szybkością, strzelając kilka bramek.

Zielono-czerwonych barw nie będą już reprezentować Pedro Moreno i Kewin Przygoda, którym kończą się umowy oraz Aleksander Wiśniewski i Mateusz Leszczuk, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.