Sauna zawsze z Tobą

50

NAMIOTY SAUNOWE MORZH

Lubisz wypoczywać w saunie? Chodzisz do niej regularnie? Czy może dopiero chcesz zacząć z niej korzystać? A może dużo podróżujesz i chciałbyś mieć w każdym miejscu możliwość skorzystania ze zdrowotnych właściwości oraz relaksu, jaki daje sauna? Teraz jest to możliwe!

Prezentujemy namiot saunowy MORZH, który możesz zabrać ze sobą w każdą podróż. Namioty MORZH zostały wyprodukowane i testowane na Syberii, co potwierdza ich jakość i wytrzymałość na mroźny i wilgotny klimat.

Walentynkowa ślizgawka i namiot jako przebieralnia.

Pomysł powstał z myślą o turystach, morsach, miłośnikach zimowych spływów kajakowych oraz innych zimowych sportów, dzieciach czy par, które uwielbiają nietuzinkowe wypady, a także o użytkownikach, którzy marzą o saunie w ogrodzie. Ten innowacyjny wynalazek może posłużyć nie tylko, jako miejsce relaksu. Ze względu na swoją konstrukcję, która nie przepuszcza wilgoci i izoluje przed wiatrem i chłodem, można w nim również zamieszkać.

Budowa i konstrukcja

Namiot oraz piec zapakowane są w przeznaczone do ich transportu torby, które zmieszczą się w bagażniku samochodowym. Konstrukcja namiotu wykonana jest z 3-warstwowej, pikowanej tkaniny Oxford 240 odpornej na działania wysokich i niskich temperatur. Tkanina jest wodoodporna, hydrofobowa, wiatroszczelna oraz ma właściwości termoizolacyjne. Konstrukcja podtrzymywana jest przez mocny i stabilny stelaż, któremu niegroźne są żadne warunki pogodowe. Aby wszystko mogło być szczelne i pełniło swoją funkcję, zadbaliśmy o każdy element namiotu MORZH. Podłoga wykonana jest z tkaniny Oxford 600D o termoizolacyjnych właściwościach oraz wkładek IPE (izolon). By zapewnić materiałowi wodoodporność, dodatkowo został zaimpregnowany poliuretanem. Namiot saunowy posiada również okno wykonane z transparentnej folii termopoliuretanowej (TPU), która jednocześnie jest materiałem elastycznym, ekologicznym wytrzymałym na duże obciążenia oraz wysokie różnice temperatur. Okno przede wszystkim zachowuje swoją przeźroczystość, dzięki czemu, gdziekolwiek będziesz i rozstawisz swój saunowy namiot, zażywając relaksu, będziesz mógł podziwiać uroki natury. Dodatkowo całość zabezpieczona jest przez kołnierz chroniący przed wiatrem, a w rogach znajdują się zapięcia na szelki, które podtrzymują stabilność.

Sauna nie byłaby sauną, gdyby nie piec. W namiocie można stosować zarówno piec opalany drewnem, jak i piece elektryczne.

Zastosowanie

Namiot dzięki swoim właściwościom izolacyjnym nagrzewa się jak klasyczna sauna. Materiał nie topi się ani nie wydziela substancji szkodliwych dla organizmu. Jest dostępny w 2 rozmiarach: mniejszy, do 4 osób oraz większy mieszczący 12 osób.

Ustawienie namiotu zajmuje tylko 10 minut.

Świetnie sprawdzi się, jako miejsce do ogrzania się po spływie kajakowym, morsowaniu, podczas łowienia ryb w przerębli. A także do wypoczynku po długiej podróży, czasie spędzonym na łonie natury, zimowych sportach, ale również posłuży, jako namiot mieszkalny, który wcale nie musi być nagrzewany do ekstremalnych temperatur, a jedynie ogrzany do temperatury pokojowej.

Namioty Saunowe Morzh

Dzieciaki po morsowaniu wygrzane i zadowolone 🙂

Namiot można rozbić we własnym ogródku lub zabrać go ze sobą w podróż. Rewelacyjnie posłuży także w kompleksach turystycznych i na pewno będzie stanowił nie lada atrakcję. Jest uniwersalnym, a także wielofunkcyjnym rozwiązaniem, jedyne, co jest potrzebne, to odrobina miejsca, by móc go rozstawić i można korzystać ze zdrowego wypoczynku. 

Namioty zimowe jako szatnie przy lodowisku