Wczoraj Strzelec – dziś TY

68

Autor: KPP

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim w sobotnie przedpołudnie spotkali się na terenie Przystani nad Pilicą z grupą tomaszowskich Strzelców. W trakcie spotkania zaprezentowali wszystkie aspekty służby w policyjnym mundurze oraz przybliżyli proces rekrutacji. Dziś w ,,Doborowy czwartek” również Ty masz możliwość zapoznać się ze specyfiką tego zawodu, a jeśli się już zdecydowany rozpocząć rekrutację do przyjęcia w policyjne szeregi.

W sobotnie przedpołudnie 13 marca 2021 roku policjanci z tomaszowskiej komendy gościli na terenie Przystani nad Pilicą gdzie spotkali się ze Strzelcami z Jednostki Strzeleckiej 1002 Tomaszów Mazowiecki – ZS Strzelec OSW. Część osób należących do tej paramilitarnej grupy chce związać swoją przyszłość z służbą dla narodu i mundurem dlatego tomaszowscy policjanci zachęcali by był to mundur policyjny. W trakcie spotkania moderatorzy przybliżyli wszystkie aspekty policyjnej służby i krótko omówili jej specyfikę w poszczególnych pionach. Opowiedzieli jak przebiega proces rekrutacji oraz jakie wymogi musi spełnić kandydat starający się o przyjęcie w policyjne szeregi.  Na bieżąco odpowiadali na pojawiające się pytania i zaprezentowali atrakcyjność zawodu policjanta na dzisiejszym rynku stabilnych pracodawców.

Dziś w ,,Doborowy czwartek” każdy zainteresowany policyjną służbą również ma możliwość uzyskania wszelkich niezbędnych informacji na temat służby w niebieskim mundurze oraz samego procesu doboru. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z Zespołem Kadr i Szkolenia i umówić się na spotkanie…

Więcej informacji w zakładce PRACA I SŁUŻBA W POLICJI lub pod poniższymi linkami:  Dobór, Doborowy czwartek.