Polecamy: Nowości Playmobil 2021

414

Przedstawiamy najciekawsze propozycje od Playmobil przygotowane na pierwszą połowę 2021 roku. Emocjonujących nowości jest wiele, dlatego trudno było zdecydować się tylko na kilka serii – zachęcamy do sprawdzenia oferty producenta na stronie internetowej www.Playmobil.pl oraz do obejrzenia katalogów dostępnych w sklepach z zabawkami.

Stuntshow – czyli pokaz kaskaderski – to seria dla amatorów mocnych wrażeń. Zupełną nowością są monster trucki – tego typu pojazdów nie było jeszcze w świecie Playmobil. Te ciężarówki na ogromnych kołach potrafią pokonywać przeszkody czy wykonywać ewolucje w trakcie pokazów na specjalnie przygotowanych arenach. Największe zestawy to Rekin i Rogacz. Oba monster trucki robią wrażenie imponujacym wyglądem, są też świetnie wyposażone i mają ruchome zawieszenie.

Wielu wesołych wrażeń i możliwości odgrywania ról dostarczy fanom Playmobil zabawa nowymi zestawami z serii W przedszkolu. Dostępne są między innymi takie zestawy, jak Żłobek, Plac zabaw czy Przedszkole „Tęcza”. Poprzez wspólną zabawę i opowiadanie rodzic może przygotować maluszka na nowe wyzwania i pierwszą wizytę w przedszkolu. Seria otrzymała główną nagrodę tegorocznej edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Legendarne samochody z emblematem VW pojawiły się w tym roku w ofercie Playmobil! Są to kultowy T1 Camper Bus, wyposażony w cały ekwipunek niezbędny na wycieczce, oraz Volkswagen Garbus, w oryginalnym, błękitnym kolorze. Auta zostały odwzorowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Piękne wykonanie docenią na pewno nie tylko najmłodsi, ale również dorośli wielbiciele marki.

Playmobil przygotował coś również dla trochę mniejszych odbiorców. Zestawy z serii 1.2.3 Aqua to całkowita nowość i od samej premiery wzbudzają wiele pozytywnych emocji. Park wodny został wyróżniony główną nagrodą TOY AWARD 2020 na Targach w Norymberdze. Playmobil Aqua pozwala na zabawę z wykorzystaniem wody, co dostarcza maluchom wiele frajdy, ale także pomaga poznać nowe umiejętności. Dzięki bezpiecznym materiałom najwyższej jakości produkty są odpowiednie już dla dzieci w wieku 1,5 roku.