Spotkanie Starosty z Prezesem Zarządu Ceramiki Paradyż

413

Autor: Starostwo Powiatowe

Miło nam poinformować, że w siedzibie Starostwo Powiatowego w Tomaszowie Maz.  miało miejsce spotkanie Starosty Tomaszowskiego z Prezesem Zarządu Ceramiki Paradyz – Piotrem Tokarskim.

Przedmiotem spotkania było zacieśnienie współpracy pomiędzy samorządem powiatowym, a wiodącą firmą ceramiczną w naszym regionie. Dzięki owocnej współpracy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Tomaszowie Maz. działa autorski program edukacyjny Ceramiki Paradyż – innowacyjna klasa patronacka o kierunku „Mechatronik”. W programie tych klas przewidziano szereg zajęć, warsztatów i szkoleń, które pozwolą młodym ludziom poznać tajniki zawodu.

Firma Ceramika Paradyż to lider na polskim rynku płytek ceramicznych oraz ceniony na świecie dostawca produktów o wysokiej jakości i unikatowym wzornictwie. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego: Red DotDesingAward, iF Design i Dobry Wzór, a także Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, doceniających wkład Ceramiki Paradyż w rozwój polskiej kultury i gospodarki.

Od początku swojej działalności firma aktywnie wspiera lokalne społeczności i chętnie angażuje się w podejmowane działania i inicjatywy podejmowane na różnych płaszczyznach, nie tylko przez Powiat Tomaszowski.