Remis ze „Słoniami”

411
Foto: www.widzew.com

W meczu 30. kolejki Fortuna 1 Ligi łódzki Widzew zremisował z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:1.

Gola dla Widzewa zdobył Marek Hanousek, dla gości – Adam Radwański.

Po meczu trener czerwono – biało czerwonych powiedział:

Jesteśmy rozczarowani, bo chcieliśmy ten mecz wygrać. Mieliśmy do tego okazje, bo zespół stworzył kilka stuprocentowych sytuacji, ale piłka nie wpadła do bramki. Było to typowo piłkarskie spotkanie z małymi „szachami” na boisku, bo drużyna z Niecieczy była bardzo dobrze zorganizowana w ataku pozycyjnymi i w obronie, w związku z czym dzisiaj trochę tych „szachów” było. Akcje, które tworzyliśmy, dały kibicom trochę emocji, bo ich obecność na stadionie dodała chłopakom dużo otuchy i wbrew temu, co w ostatnich dniach sądzono, że będzie to drużynę paraliżowało, to absolutnie tak nie było.

Foto: www.widzew.com

Jak kibice głośniej wyrazili swoje oczekiwania, to piłkarzy jeszcze bardziej to zmotywowało. Zespół jest bardzo dobrze przygotowany motorycznie i nie ma deficytów w kondycji fizycznej. Piotrek Samiec-Talar dziwnie wszedł w spotkanie, ale po reprymendzie ode mnie w ostatnim momencie meczu zachował się bardzo dobrze.

Widzew Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (1:0)

Bramki:

1:0 – Marek Hanousek (12’)

1:1 – Adam Radwański (58’)

Widzew Łódź: Jakub Wrąbel – Patryk Stępiński (80’ Łukasz Kosakiewicz), Daniel Tanżyna, Krystian Nowak, Filip Becht (89’ Karol Czubak), Dominik Kun (70’ Piotr Samiec-Talar), Marek Hanousek, Mateusz Michalski, Patryk Mucha (80’ Caique), Michael Ameyaw, Paweł Tomczyk (80’ Marcin Robak).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Tomasz Loska – Wiktor Biedrzycki, Michal Bezpalec, Marcin Grabowski, Marcin Wasielewski (46’ Mateusz Grzybek), Piotr Wlazło, Michal Hubinek, Adam Radwański, Sebastian Bonecki (46’ Samuel Stefanik), Roman Gergel, Kacper Śpiewak (46’ Martin Zeman).

Sędzia: Dominik Sulikowski

Kartki: Becht, Stępiński, Ameyaw, Tanżyna – Biedrzycki, Wasielewski, Bezpalec. Grzybek

Widzów: 4360