Harper Collins Polska poleca

303

Topielice

Mroczna opowieść o ludziach, którzy z premedytacją i szokującym okrucieństwem krzywdzą innych.
Kto zamordował piękną blondynkę, której zwłoki znaleziono w Halloween? Kto uwięził nastolatkę w opuszczonej szopie i czy sprawa miała jakiś związek z przetaczającym się przez kraj Strajkiem Kobiet, w którym dziewczyna brała udział? Gdzie przepadł oddany dotąd ojciec z kilkuletnim synem? Kto prześladuje poczytną autorkę romansów. I czemu nikt z nas tak do końca nie jest bezpieczny?

W mroku lasu – nowa Kava!

Długo wyczekiwana kontynuacja thrillerów mistrzyni gatunku
– Alex Kavy – już w księgarniach!

Ryder Creed – trener psów tropiących K9, i agentka specjalna – profilerka Maggie O’Dell na tropie seryjnego mordercy

1 września nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazuje się mrożący krew w żyłach thriller Alex Kavy „W mroku lasu”.  Obeznana z tajnikami pracy kryminologów policyjnych i psów K9 autorka i tym razem w niepokojąco realistyczny sposób łączy potencjał wybitnej profilerki Maggi O’Dell z talentem trenera psów tropiących Rydera Creeda. Duet zdawać by się mogło niepokonany, jednak nawet jemu z trudem przyjdzie zgłębić nieprzenikniony umysł seryjnego mordercy, który, na domiar złego,  nie ma nic do stracenia.

Niczego nie da się ukryć na zawsze

Podczas sesji treningowej Grace, pies poszukujący Rydera Creeda, zbacza z trasy i odgrzebuje płytki grób. Ciało ukryte w oddalonej od świata części Parku Narodowego Blackwater River na Florydzie miało nigdy nie zostać odnalezione. Dostęp do tego znajdującego się na uboczu terenu jest bardzo ograniczony. Najwyraźniej morderca liczył na to, że siły natury zajmą się jego ofiarą, pozwalając mu na zawsze zachować zbrodnię w tajemnicy.

Groby miały na wieki pozostać w ukryciu

Kiedy psy Creeda znajdują kolejne ludzkie szczątki, śledczy zdają sobie sprawę, że mają do czynienia z mordercą, który zna ten las jak własną kieszeń i od lat ukrywa w nim dowody swoich zbrodni.

On zabił już nie raz, nie ma nic do stracenia 

Już wkrótce Ryder Creed, jego bliscy i współpracownicy dowiedzą się, jak daleko jest w stanie posunąć się morderca, żeby nikt nigdy nie odkrył jego zbrodni.

Książce patronują Wirtualna Polska i lubimyczytac.pl

Poleca :