Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w II LO

739

Autor: II LO im. Stefana Żeromskiego

1 września o godzinie 8:00 rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. W sali gimnastycznej uczniów klas pierwszych powitali: dyrektor II Liceum Pan Arkadiusz Broniarek, Przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego Pani Wacława Bąk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Gonciarz oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Dominika Hajkowska.

Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się o godzinie 8:00 ze swoimi wychowawcami w pracowniach przedmiotowych.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły Samorząd Uczniowski wręcza symbolicznego arbuza uczniowi klasy pierwszej, który jako pierwszy zarejestrował się do naszej szkoły. W tym roku była to Antonina Lenarczyk z klasy I humanistyczno-dziennikarskiej.