Ceramika Paradyż Ambasadorem Polskiej Gospodarki

580

Za nami finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki 2021, w którym przyznano nagrody w sześciu kategoriach. Ceramika Paradyż została uhonorowana tytułem Kreator Rozwiązań XXI Wieku. To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest firmom o wysokim stopniu innowacyjności, promujących polską gospodarkę przez ofertę własnych nowatorskich produktów lub usług jeszcze dotychczas w świecie nieoferowanych.

Nagrody wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 29 września br. w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club w Warszawie. Prezes organizacji, Marek Goliszewski za pośrednictwem przekazu video na początku spotkania pogratulował wszystkim laureatom oraz podkreślił, że zdobyte wyróżnienie jest nie tylko wspaniałym docenieniem działań poszczególnych firm, lecz także ważnym wskazaniem dla partnerów biznesowych, by to właśnie z tymi firmami w pierwszej kolejności podejmować działania handlowe. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Tomasz Popielawski, menedżer ds. PR i komunikacji korporacyjnej, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż to wizytówka polskiego przemysłu w kraju i na świecie. Wyróżnia nas zjawiskowy design, najwyższa jakość produktów oraz inwestycje w innowacyjne technologie. Z myślą o naszych klientach od ponad 32 lat tworzymy doskonałe płytki ceramiczne. Każdego dnia inspirujemy ich pięknem, a podejmowane przez nas licznie inicjatywy i działania spotykają się także z uznaniem w środowisku biznesowym, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. – powiedział Tomasz Popielawski.

Ceramika Paradyż nieustannie stawia na konsekwentny rozwój. W jednym z zakładów produkcyjnych trwa montaż innowacyjnej w skali światowej linii demonstracyjnej. Dzięki tej technologii, polski producent już niebawem będzie mógł zaproponować niespotykaną gamę produktów o bogatych efektach zdobniczych widocznych w całym przekroju masy, nawet po obróbce mechanicznej krawędzi. Płyty ceramiczne o imponujących rozmiarach sięgających nawet 180 x 320 cm, staną się doskonałą alternatywą dla coraz mniej dostępnych i bardzo kosztownych surowców występujących w naturze.

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie największej w Polsce ustawowej organizacji indywidualnych pracodawców Business Centre Club. Jego głównym zadaniem jest wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie rodzimej gospodarki. W trakcie uroczystości wręczono po raz pierwszy także tytuły Ambasadorów osobom. Odebrali je rzecznik MŚP Adam Abramowicz i dyplomata dr Jarosław Mulewicz. Laudacje na ich cześć wygłosili członkowie Loży Założycieli BCC dr Grażyna Magdziak (przewodnicząca Jury konkursu) oraz gen. Leon Komornicki.