Brązowe medale naszych lekkoatletów

130

Autor: I LO im. Jarosława Dąbrowskiego

05.10.2021 na stadionie Centralnego Ośrodka przygotowań Olimpijskich w Spale odbywała się liga lekkoatletyczna – dyscyplina zaliczana do współzawodnictwa szkół ponadpodstawowych LICALIADA 2021/2022. Na rezultat końcowy wpływ miały punkty uzyskane w konkurencjach lekkoatletycznych z bloków: biegi krótkie, biegi długie, skoki i rzuty. Drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wywalczyli 3 miejsca.

W czasie tych zawodów rozgrywane były także Mistrzostwa Rejonu. Tu nasi uczniowie zajęli : dziewczęta 4 a chłopcy 5 miejsce.

Skład drużyny dziewcząt: Julia Biskup, Weronika Błaszczyk, Weronika Hejduk, Aleksandra Kromoska, Wiktoria Młynarczyk, Aleksandra Nabiałek, Nadia Rokita, Ewa Rybak, Martyna Rybak, Zuzanna Szczepanik, Zofia Szczepańska, Monika Szmigiel, Hanna Tazbir, Nina Wilczyńska, Magdalena Wiśnik.

Skład drużyny chłopców: Piotr Buda, Bartosz Felińczak, Jakub Gogól, Bartosz Kwiatkowski,  Jonasz Mąkola, Norbert Nawrocki, Bartosz Polus, Wiktor Sil, Jakub Sobolewski, Jakub Sygitowicz, Sobczyk Marcel, Filip Toma, Wiktor Widera, Michał Ziemnicki.

Opiekunowie naszych drużyn: Aldona Kapruziak i Anna Pietrzyk