Nauka jazdy na łyżwach w Arenie

565

Autor: Urząd Miasta

Klub Sportowy Arena w Tomaszowie Mazowieckim organizuje dla wszystkich chętnych zajęcia sportowe, w ramach których będzie można nauczyć się od podstaw jazdy na łyżwach. Zajęcia są bezpłatne.

Projekt skierowany jest nie tylko do dzieci od 5 roku życia, ale również młodzieży szkolnej, dorosłych, a także seniorów. To doskonała okazja, by zaprzyjaźnić się z tak piękną dyscypliną jaką jest łyżwiarstwo. Na każdego uczestnika przypadają 3 darmowe lekcje, na które można się zapisać drogą elektroniczną pod adresem: naukajazdy@arenalodowa.pl

Każdy wybiera sobie 3 terminy od 20.10.2021 r. do 31.12.2021 (wtorek-czwartek w godzinach 18:00-19:00 oraz piątek, sobota w godzinach 18:00 – 19:00; 19:30–20:30), w których zamierza pojawić się na zajęciach. Uwaga: organizatorzy nie uwzględniają możliwości ich zmiany, bądź przełożenia! Wykwalifikowana kadra trenerów zadba o podopiecznych i zagwarantuje profesjonalne podejście, wśród nich znajduje się między innymi Jaromir Radke, Olimpijczyk, medalista MŚ i ME.

Regulamin nauki jazdy na łyżwach – link.

Zgody i oświadczenia – plik w załączniku.

Pliki do pobrania: oswiadczenie-3.docx