Zaproszenie do udziału w panelu ZUS w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi

638

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym panelu dyskusyjnym – „e-wolucja w ZUS – czy zmiany idą w dobrą stronę?”, zorganizowanym w ramach XIV Europejskiego Forum Gospodarczego, którego Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest partnerem merytorycznym. Moderatorem Panelu będzie Paweł Jaroszek – Członek Zarządu ZUS nadzorujący Pion Finansów i Realizacji Dochodów.

W czasie trwania Forum, eksperci z II oddziału ZUS w Łodzi uruchomią  stanowisko Zakładu, przy którym będą udzielali informacji z zakresu opłacania i rozliczania składek, możliwości otrzymania ulg w opłacaniu składek oraz pomogą założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Tegoroczna edycja odbędzie się  w dn. 27 – 29 października br. w hotelu VH Andel’s Łódź, ul. Ogrodowa 17 w  formule hybrydowej, łączącej tradycyjne obrady z transmisją online (dostępną na stronie forum.lodzkie.pl). Europejskie Forum Gospodarcze to wydarzenie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej  Forum lub podczas Forum na miejscu wydarzenia przy stoisku rejestracyjnym.

Panel ZUS odbędzie się w drugim dniu Forum, tj. 28 października w godzinach od 12:45 do 13:45 w Sali Velvet w hotelu Andel’s Łódź przy ul. Ogrodowej 17.

Podczas panelu prowadzonego przez ZUS powiemy o planowanych zmianach dla klientów:

  • automatyzacji rozliczeń,
  • ubankowieniu świadczeniobiorców,
  • przejęciu wypłat zasiłków od płatników składek.

Panel będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów przedsiębiorców, przedstawicieli otoczenia biznesu, samorządu oraz świata nauki.

Moderator panelu:

  • Paweł Jaroszek, Członek Zarządu nadzorujący Pion Finansów i Realizacji Dochodów, Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Prelegenci:

  • Maciej Plutecki, Dyrektor Biura Regionalnego, Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan
  • Marcin Pułkownik, Menedżer, Departament Produktów Transakcyjnych, PKO Bank Polski
  • dr Paweł A. Nowak, główny specjalista ds. społeczeństwa informacyjnego,  Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
  • dr Dominika Kaczorowska-Spychalska, Dyrektor Centrum Mikser Inteligentnych Technologii, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
  • Justyna Ochmańska, Kierownik ds. kadrowych, Filati Mirosław Kubiak Spółka Jawna
  • Anna Forin, Dyrektor, Departament Usług  Proinnowacyjnych PARP

Europejskie Forum Gospodarcze to wydarzenie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej  Forum lub podczas Forum na miejscu wydarzenia przy stoisku rejestracyjnym.

Rejestracja i szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://forum.lodzkie.pl

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest partnerem merytorycznym
XIV Europejskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 27–29 października w Łodzi w hotelu Vienna House Andel’s przy ul. Ogrodowej 17