Ferie z magią i piratami w MCK

126

Autor: MCK

Nie możesz wysłać dziecka na zimowisko poza miasto? Chcesz, żeby aktywnie, bezpiecznie i ciekawie spędziło wolny czas? Zapisz je na nasze zajęcia feryjne. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w dwóch tygodniowych turnusach. Pierwszy w terminie 14-18 lutego pod hasłem „Magiczna chata” i drugi 21-25 lutego, którego tematem przewodnim będzie „Piracki statek”.

W ramach opłaty za turnus zapewniamy: opiekę doświadczonych animatorów i instruktorów w godzinach 9-15 (dodatkowo możliwość zajęć świetlicowych w godz. 8-9 oraz 15-16), wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), atrakcyjne wycieczki poza Tomaszów, ciekawe warsztaty (m.in.: plastyczne, ceramiczne, teatralne, literackie, muzyczne, capoeiry), zajęcia rekreacyjne i animacyjne, pokój zagadek, wyjścia do kina i na kręgielnię oraz inne atrakcje.

Cena za jeden turnus to 450 złotych od dziecka. Uczestnicy posiadający Kartę Młodego Tomaszowianina lub Kartę Dużej Rodziny 3+ mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10%.

Zapisy na zajęcia feryjne rozpoczną się w poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku. Zapisać będzie można się poprzez stronę internetową www.mck-tm.pl (zakładka Strefa Zajęć) lub osobiście w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Uwaga! Przy opłatach wnoszonych przez Internet nie będzie uwzględniona ulga przysługująca w ramach Karty Młodego Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny 3+. Osoby chcące z niej skorzystać, muszą okazać ww. kartę w Miejskim Centrum Kultury i dokonać opłaty na miejscu.

Więcej informacji o feriach w MCK można uzyskać pod numerem telefonu 44 712-23-69 lub e-mailowo: kontakt@mck-tm.pl.