Wydawnictwo Ameet poleca

421

Jeździectwo to jedna z wielkich pasji Barbie. Ubierz j w strój dżokejki, by mogła przeżyć kolejną przygodę na grzbiecie Misty. Pływanie w każdym stylu to świetna zabawa! Znajdź dla Barbie kostium i okulary w odpowiednim stylu.

Barbie uwielbia przebieranki. Znajdź dla niej wśród naklejek strój odpowiedni dla każdego z ulubionych sportów.  Miksuj style i pamiętaj, że różu nigdy za wiele. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje za pomocą kredek. Dobrej zabawy!

Zostań projektantką i stwórz dla barbie kolekcję stylowych kreacji. baw się modą!!!do zabawy używaj kolorowych naklejek dołączonych do książki albo tych samodzielnie pokolorowanych. zaprojektuj własną paletę kolorów i wzorów, które możesz przenieść na dowolną kreację.projektuj, ozdabiaj, koloruj – z barbie to proste!

Barbie Ubieranki naklejanki wielokrotnego użytku

Czy to w cukierni, czy w planetarium – odpowiedni ciuszek to podstawa dobrej zabawy! Barbie i jej przyjaciółki uwielbiają eksperymentować z modą. Dołącz do nich i znajdź odpowiednie kreacje na każdą okazję. Dziewczyny na pewno to docenią! Zabawę w przebieranki urozmaicą naklejki wielokrotnego użytku, w tym także brokatowe.

Barbie. Studio mody. Buty i torebki

zostań projektantką i stwórz dla barbie kolekcję butów i torebek. baw się modą!!!do zabawy używaj kolorowych naklejek dołączonych do książki albo tych samodzielnie pokolorowanych. zaprojektuj własną paletę kolorów i wzorów, które możesz przenieść na dowolną torebkę lub buty.projektuj, ozdabiaj, koloruj – z barbie to proste!

Disney Księżniczka. Moja szafa. Zmazywanki z naklejkami

Moja szafa to niekończąca się zabawa w przebieranki. Dołącz do księżniczek ze świata Disneya i razem zróbcie przegląd królewskiej szafy. Dzięki kolorowym naklejkom wielokrotnego użytku i specjalnym ścieralnym stronom możesz się bawić w stylizowanie bez końca. Uważaj – ta zabawa wciąga!

Moja szafa Zmazywanki z naklejkami

oja szafa to niekończąca się zabawa w przebieranki. Barbie dobrze wie, że moda to przede wszystkim doskonała przygoda. Dzisiaj chciałaby o tym przekonać także ciebie. Daj się namówić na wspólny przegląd szafy. Dzięki kolorowym naklejkom wielokrotnego użytku i specjalnym ścieralnym stronom możesz się bawić w stylizowanie bez końca. Uważaj – ta zabawa wciąga!

Minnie. Brokatowe ubieranki

Minnie tak jak każda kobieta uwielbia błyszczeć! Tylko od Ciebie zależy w czym dziś wystąpi. Puść wodze fantazji i ubierz ją w coś wystrzałowego. Wszystko czego potrzebujesz, to… brokatowe naklejki! Udanej zabawy!

Kraina lodu 2. Ubieranki, naklejanki

Anna i Elsa mają tyle na głowie! Piżamowy wieczór gier, wyprawa w nieznane, koronacja… Dołącz do przebieranek i upewnij się, że stroje sióstr i ich przyjaciół będą zawsze stosowne do okazji. Zabawę urozmaicą ci fantastyczne naklejki wielokrotnego użytku w tym także brokatowe.

Kraina lodu Suknie księżniczek na każdą okazję

Książka activity dla dziewczynek z naklejkami – fantastyczne zadania do uzupełniania naklejkami – kreatywna zabawa w towarzystwie Barbie i jej przyjaciółek – poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4-6 lat).

Disney Księżniczka. Ubieranki, naklejanki

Bale, przyjęcia, królewskie gale. Ubierz Aurorę w elegancką suknię ze złotymi haftami a Bellę i Bestię przygotuj na wielki bal. Dołącz do księżniczek i spraw żeby ich ubrania rozbłysły pełnią barw. Zabawę urozmaicą Ci naklejki wielokrotnego użytku oraz brokatowe. Stylizuj, naklejaj, baw się!

Poleca: