„Niewidzialna wojna” – filmowa biografia Patryka Vegi od piątku na ekranach kin Helios!

90

30 września prawda wyszła na jaw… To nie będzie kolejny dokument, pomnik czy gloryfikacja. Na widzów czeka wypełniona emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. Jego najnowsza produkcja „Niewidzialna wojna” wstrząśnie nie tylko widzami, ale i całą branżą filmową!

W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył. Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera.

Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę.

Patryk Vega to reżyser, scenarzysta, niebanalna osobowość medialna. Twórca prawdziwie niepokorny, kontrowersyjny, który do swojego najnowszego projektu zaprosił gwiazdy takie jak: Rafał Zawierucha, Anna Mucha, Justyna Karłowska czy Piotr Cyrwus. Film „Niewidzialna wojna” będzie miał premierę już w piątek, 30 września! Bilety na seanse dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/niewidzialnawojna oraz w nowej aplikacji mobilnej.