Mini maraton Czarnej Pantery

443

W piątek 11 listopada Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na mini maraton w niezwykłym świecie Wakandy! Na początek “CZARNA PANTERA” – by udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata. Zaraz po krótkiej przerwie premierowo “CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU” – po stracie swojego obrońcy, Wakanda znów staje w obliczu zagrożenia. Kto przejmie rolę bohatera i włoży strój legendarnej Czarnej Pantery?

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.11.2022, godz. 21:00

Zagramy:

– CZARNA PANTERA

– CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU (PREMIERA)

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 3.11.2022!

Ceny biletów:

W dniu seansu: 35,90

1 do 3 dni wcześniej: 31,90

4 do 6 dni wcześniej: 29,90

7 dni i wcześniej: 27,90

Opisy filmów:

CZARNA PANTERA (napisy)

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU (napisy)

Po śmierci króla T’Challi, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią (Lupita Nyong’o) i Everettem Rossem (Martin Freeman), by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa. Film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera, wyprodukowany przez Kevina Feige’a i Nate’a Moore’a, wejdzie do kin 11 listopada!

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_czarnapantera            

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.