„Wszystko wszędzie naraz” na DVD od 24 listopada!

524

„Wszystko wszędzie naraz”, czyli bez wątpienia najlepsze multiwersum tego roku, trafiło na DVD i będzie dostępne w sprzedaży od 24 listopada!

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction, od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

To epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście!

W rolach głównych: Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Halloween. Finał ), Ke Huy Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies), Stephanie Hsu (Wspaniała Pani Masel) oraz James Hong (Łowca androidów, Chinatown).

„Wszystko wszędzie naraz” jest najbardziej dochodowym filmem w historii studia A24 i pewnym kandydatem do przyszłorocznych Oscarów.

Dystrybutor: