Mundial – piłkarskie święto na ekranach kin Helios

106

Przed fanami futbolu kolejna dawka wrażeń na najwyższym poziomie. Od niedzieli 20 listopada najlepsze reprezentacje piłkarskie z 32 państw, w tym także drużyna z Polski, spotykają się w Katarze aby walczyć o tytuł Mistrza Świata. Od wtorku, 22 listopada wybrane spotkania będzie można oglądać również na wielkich ekranach.

Najważniejsze spotkania swoim widzom zaprezentuje sieć kin Helios! Najwyższy poziom realizacji, niepowtarzalne emocje, towarzystwo najlepszych kibiców na świecie i magia sali kinowej z pewnością zagwarantują spektakularne widowisko. Wszyscy kibice czekają na występ podopiecznych Czesława Michniewicza. Czy tym razem sprawią miłą niespodziankę i powalczą o najwyższe cele? O tym widzowie kin Helios przekonają się już wkrótce.

Na ekranach kin zaprezentowane zostaną wszystkie mecze Reprezentacji Polski oraz półfinały i oczywiście wielki finał turnieju. Przez prawie miesiąc Helios transmitować będzie na ekranach wybranych kin najważniejsze mecze. Jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw wydarzenie budzi dużo emocji. Czy te przeniosą się również na murawę i ekrany?

Sieć kin Helios zaprasza na wielkie piłkarskie emocje od 22 listopada. Szczegóły dotyczące transmisji i bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/katar2022, w kasach kin oraz w  aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także więcej zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.