Mundial na wielkim ekranie – półfinały 13 i 14 grudnia – w kinach Helios

111

Dla polskiej reprezentacji Mundial w Katarze dobiegł już końca, niemniej przed nami nadal jest ogromna dawka piłkarskich emocji, które tak samo, jak podczas spotkań białoczerwonych, będzie można przeżyć razem z nami w kinach Helios.

Najważniejsze spotkania swoim widzom zaprezentuje sieć kin Helios! Najwyższy poziom realizacji, niepowtarzalne emocje, towarzystwo najlepszych kibiców na świecie i magia sali kinowej z pewnością zagwarantują spektakularne widowisko. Wszyscy kibice czekają na występ podopiecznych Czesława Michniewicza. Czy tym razem sprawią miłą niespodziankę i powalczą o najwyższe cele? O tym widzowie kin Helios przekonają się już wkrótce.

Trzy najważniejsze mecze turnieju zobaczycie na wielkich ekranach kinowych w sieci Helios. Zagramy oba półfinały i oczywiście finał. Pierwsze transmisja live odbędzie się we wtorek 13 grudnia o godz. 19:45, kolejna dzień później o tej samej godzinie, a finał wystartuje w niedzielę 18 grudnia o godz. 15:45.

Sieć kin Helios zaprasza na wielkie piłkarskie emocje od 22 listopada. Szczegóły dotyczące transmisji i bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/katar2022, w kasach kin oraz w  aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także więcej zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.