Te trendy w makijażu znajdziesz w tym sezonie na wybiegu

129

Podczas tygodnia mody na wybiegach zauważyliśmy wiele trendów, ale podczas pokazów jesienno-zimowych trzy z nich szczególnie się wyróżniały.

 Odważne brwi á la Brooke Shields, szminka w kolorze ciemnego wina i jaskrawe cienie do powiek w odcieniu pawiego pióra to najpopularniejsze trendy, ale również takie, które mogą wydawać się nieco trudne do wypróbowania w codziennym życiu. Jak wprowadzić te oryginalne trendy w codziennym makijażu?

Ciemne usta

„Najlepszym sposobem na wprowadzenie tego trendu jest rozpoczęcie od plamy lub błyszczyka. Powinnaś również ocieplić resztę twarzy lekkim bronzerem. Nałóż go na całą skórę, aby reszta twarzy nie była zbyt blada. Jeśli usta będą miały zbyt ciemny odcień, a twarz będzie prawie biała, nie będziesz wyglądać korzystnie. Warto zapoznać się takzę z artykułem jak dbać o rzeczy https://esomed.pl/jak-dbac-o-rzesy/

Jasne oczy

Jeśli nie czujesz się na tyle pewnie, aby zacząć od jasnych cieni do powiek, takich jak zielony lub żółty, spróbuj jasnego morelowego lub złotego. Te kolory nadal przyciągają wzrok i pozwolą Ci przyzwyczaić się do kolorów. Trzymaj się z dala od ciemnego eyelinera, takiego jak czarny lub brązowy, ale zastosuj tusz do rzęs, aby podkreślić oczy. Postaraj się dobrać odcień do swojej cery i nie idź ślepo za zdjęciami w wybiegów. Jeśli jesteś blondynką o zimnym typie urody postaw na jasnoszary lub błękit. W przypadku brunetki polecamy jasny pomarańcz, morelowy czy jasny fiolet.

Odważne brwi

Ten trend obserwujemy już od jakiegoś czasu. Jak na pewno zauważyliście moda w przypadku brwi zmienia się systematycznie. Pamiętacie te wyskubane linie sprzed paru lat? Dzisiaj modna jest ich zupełna odwrotność, tzn. im więcej tym lepiej. Najlepszym sposobem na wypełnienie brwi jest połączenie kredki do brwi i cienia do powiek. Dzięki połączeniu obu produktów uzyskasz bardziej naturalny wygląd. Pamiętaj, aby na koniec zastosować żel do brwi, który utrwali ich kształt. Jeżeli chodzi o tematykę urody esomed.pl znajdziesz tam wiele ciekawych porad.